LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Në një atmosferë të ngrohtë dhe të mbushur m...

blog-grid

Kuqezinjtë janë kompletuar në stërvitje pas kt...

blog-grid

KF Shkëndija me kënaqësi njofton se ka arritur ...

blog-grid

Shkëndija dhe Rabotniçki kanë barazuar me shifr...

blog-grid

Kuqezinjtë janë rikthyer në stërvitje pas tre ...

blog-grid

Ramadani e Krstevski do të luajnë me Maqedoninë...

blog-grid

Pas barazimit 1:1 me Vardari në Shkup në ndeshje...

blog-grid

Të shtunën luajmë si mysafir në Maxhari të Sh...

blog-grid

Xhiroja e 24-t Shkëndijën e sheh si mysafire të...

blog-grid

Barazimi 0:0 në ndeshjen me Voska Sport në Tetov...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballen me Voska Sporti...

blog-grid

Rrethi i tretë i garave në Ligën e Parë të fu...

blog-grid

Mbrojtësi i djathtë ka operuar tedinën e këmb�...

blog-grid

Shkëndija në 11-të xhirot e fundit do të luaj�...

blog-grid

Barazimi 0:0 në transfertën me AP Brera në Turn...