Lajme nga moshat e reja

blog-grid

Shpresat kuqezi kanë zhvilluar paraqitje shumë p...

blog-grid

Dynamo Kiev U19 8 – 0 Shkëndija U19 Shpresa...

blog-grid

Shkëndija U19 do të përballet me kampionin e Uk...

blog-grid

Shkëndija të dielën do të pranojë trofeun pë...

blog-grid

Presidenti Visar Bexheti dhe udhëheqësit e shkol...

blog-grid

Klubi i Futbollit Shkëndija paralel me ekipin e p...

blog-grid

Erhan Selimi emërohet drejtor i shkollës së fut...

blog-grid

Dominimi në futbollin e Maqedonisë me ekipin e p...

blog-grid

Kryesia e klubit bën risistemim në strukturën e...

blog-grid

Vitrinat e KF Shkëndija pasurohen edhe me një tr...

blog-grid

Ashtu si ekipi i parë, këtë sezon kampionë dhe...

blog-grid

Shkëndija bëhet ‘shtëpia’ e trofeve në edi...

blog-grid

Kuqezinjtë mbyllin ditën me dy trofe në kuadër...

blog-grid

Kuqezinjtë nisin grumbullimin e trofeve në kët...

blog-grid

Shkëndija kualifikohet në finale të Kupës me 4...