LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija të mërkurën përballet me AP Brera-n...

blog-grid

E mërkura sjell xhiron e 22-të në LPFM dhe kuqe...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë kthehet të luajë pas 8 muajv...

blog-grid

Ekzaminimet e detajuara pritet të qartësojnë sh...

blog-grid

Kuqezinjtë i’u përgjigjën publikut të shumt�...

blog-grid

Fitorja bindëse 3:0 me Vardarin ka lënë të kë...

blog-grid

Kuqezinjtë janë gati për duelin me Vardarin të...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballen me Vardarin në...

blog-grid

Shkaku i interesimit të madh shikuesit luten të ...

blog-grid

Maqedonia U19 fitoi 2:0 miqësoren me BeH, derisa ...

blog-grid

Kuqezinjtë për ndeshjen e fundjavës me Vardarin...

blog-grid

Sulmuesi 21 vjeçar të dielën zhvilloi minutat e...

blog-grid

KF Shkëndija është kënaqur të njoftojë se, p...

blog-grid

Komunikatë |

Të nderuar tifozë dhe miq të KF Shkëndija, Dë...

blog-grid

Të dielën me ne ishin fëmijët e KF Dobroshti. ...