LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shakaku i afatit të shkurtër për kryerjen e tes...

blog-grid

Kuqezinjtë do të zhvillojnë pesë ndeshje testu...

blog-grid

Mesfushori ofenziv i kënaqur me fazën e parë t...

blog-grid

Kuqezinjtë do të qëndrojnë një javë në qend...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës kanë nisur fazën p...

blog-grid

Kuqezinjtë ruajnë freskinë në krahët e repart...

blog-grid

Kuqezinjtë mbajnë në përbërje dy prej futboll...

blog-grid

Kuqezinjtë shpërblejnë me kontratë profesional...

blog-grid

Agim Ibraimi nuk është më pjesë e kuqezinjëve...

blog-grid

Mbrojtësi i djathtë dhe sulmuesi anësorë kanë...

blog-grid

Pas kompletimit të kthimit në taborin kuqezi, Eg...

blog-grid

Egzon Bejtullai kthehet në rradhët e Shkëndijë...

blog-grid

Komunikatë zyrtare

Me ndërprerjen e sezonit garues 2019/2020, Shkën...

blog-grid

Shkëndija do të luajë në eliminatoret e UEFA E...

blog-grid

Komunikatë zyrtare

KF Shkëndija njofton opinionin se Sindikata për ...