Lajme nga moshat e reja

blog-grid

Një pjesë e dytë e shkëlqyeshme në të cilën...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë deklasuar 8:0 moshat...

blog-grid

Paraqitje bindëse e djemve të Berat Imerit që m...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës janë një hap pranë kual...

blog-grid

Spahiu dhe Memishi shënojnë golat për Shkëndij...

blog-grid

Reagon shkëlqyeshëm skuadra U18 e Shkëndijës q...

blog-grid

Dy gola në fund të ndeshjes në harkun kohor pre...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës pëson disfatën e parë ...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës pëson disfatën e parë ...

blog-grid

Shkëndija U19 kthehet me tre pikë nga Manastiri,...

blog-grid

Shpresat kuqezi zgjerojnë diferencën në krye t�...

blog-grid

Një gol i Albin Ramadanit nga pika e bardhë në ...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës nis 2018 me fitore të si...

blog-grid

Skuadra U19 e Shkëndijës ka nisur mbarë gjysmë...

blog-grid

Kuqezinjtë shpallen kampionë të dimrit me tre g...