Lajme nga moshat e reja

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës pëson disfatën e parë ...

blog-grid

Shkëndija U19 kthehet me tre pikë nga Manastiri,...

blog-grid

Shpresat kuqezi zgjerojnë diferencën në krye t�...

blog-grid

Një gol i Albin Ramadanit nga pika e bardhë në ...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës nis 2018 me fitore të si...

blog-grid

Skuadra U19 e Shkëndijës ka nisur mbarë gjysmë...

blog-grid

Kuqezinjtë shpallen kampionë të dimrit me tre g...

blog-grid

Kadetët e Shkëndijës shënojnë fitoren e rradh...

blog-grid

Shpresat kuqezi mundin 3:0 Rabotniçkin dhe koleks...

blog-grid

Pas juniorëve edhe kadetët e Shkëndijës fitojn...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës nxjerin jashta garave të ...

blog-grid

Juniorët e Shkëndijës në xhiron e 12-të kanë...

blog-grid

Shkëndija U18 del e mundur në xhiron e 12-të n�...

blog-grid

Alban Rasimi me tre gola ka udhëhequr Shkëndijë...

blog-grid

Një gol i Shahinit në pjesën e dytë i dha fito...