Shkëndija U19 të shtunën në Tiranë miqësore me Partizanin U19

No image

Shpresat kuqezi do të jenë mysafirë të Partizanit në Tiranë në një ndeshje vëllezërore ky dy ekipet do të plotësojnë pauzën e kampionateve.

Pauza ndërkombëtare e kampionateve shkaku i ndeshjeve eliminiatore të ekipeve përfaqësuese do të shfrytëzohet për zhvillimin e ndeshjes miqësore ndërmjet juniorëve të Partizanit të Tiranës dhe Shkëndijës sonë. Kryesia kuqezi i ka thënë po ftesës së vëllezërve nga Tirana për zhvillimin e kësaj ndeshjeje mes ekipeve U19. 

Kështu skuadra jonë e shpresave e udhëhequr nga trajneri Bekim Osmani udhëton drejt kryeqendrës shqiptare, ku të shtunën në orën 14:30 në “shtëpinë” e Partizanit, “Arena e Demave” do të zhvillohet miqësorja Partizani U19 – Shkëndija U19. 

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME