Lajme nga moshat e reja

blog-grid

Shkëndija U19 do të përballet me kampionin e Uk...

blog-grid

Shkëndija të dielën do të pranojë trofeun pë...

blog-grid

Presidenti Visar Bexheti dhe udhëheqësit e shkol...

blog-grid

Klubi i Futbollit Shkëndija paralel me ekipin e p...

blog-grid

Erhan Selimi emërohet drejtor i shkollës së fut...

blog-grid

Dominimi në futbollin e Maqedonisë me ekipin e p...

blog-grid

Kryesia e klubit bën risistemim në strukturën e...

blog-grid

Vitrinat e KF Shkëndija pasurohen edhe me një tr...

blog-grid

Ashtu si ekipi i parë, këtë sezon kampionë dhe...

blog-grid

Shkëndija bëhet ‘shtëpia’ e trofeve në edi...

blog-grid

Kuqezinjtë mbyllin ditën me dy trofe në kuadër...

blog-grid

Kuqezinjtë nisin grumbullimin e trofeve në kët�...

blog-grid

Shkëndija kualifikohet në finale të Kupës me 4...

blog-grid

Duke filluar prej sot e deri më 22 prill skuadra ...

blog-grid

Shkëndija U19 fiton 1:3 në fushë të Makedonija...