LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Kuqezinjtë me Erhan Selimin në pankinë të shtu...

blog-grid

Pas dy ditëve të lira skuadra kuqezi u është k...

blog-grid

KF Shkëndija njofton ndërprerjen e bashkëpunimi...

blog-grid

Kuqezinjtë të shtunën përballen me Borecin në...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Vardarin e Shkupit...

blog-grid

Pas barazimit 1:1 me Makedonija Gj.P. në kuadër ...

blog-grid

Kuqezinjtë rikthehen të luajnë në Tetovë pas ...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Gostivar startojnë...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën në Kratovë kundër Silek...

blog-grid

• Përsëriten gabimet me realizimin e shanseve ...

blog-grid

Të shtunën nis sezoni i ri garues në elitën e ...

blog-grid

Shkëndija gjen akord për transferimin e Musliut....

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës sonte kanë zhvilluar...

blog-grid

• Trajneri Osmani dhe Agim Ibraimi besojnë në ...

blog-grid

Kuqezinjtë tashmë gjenden në Luksemburg ku të ...