LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Ardian Cuculi rikthehet në klub, tashmë si përg...

blog-grid

Mbrojtësi kuqezi ka lënë paraqitje shumë pozit...

blog-grid

Shala dhe Çinari shënuan golat për fitore 2:0 n...

blog-grid

Heroi i kuqezinjëve në xhiron e parë të sezoni...

blog-grid

Shtyerjen e ndeshjes së fundjavës me Strugën, k...

blog-grid

Klubi i Futbollit Shkëndija njofton se dueli i xh...

blog-grid

Mesfushori do të qëndrojë jashta terreneve për...

blog-grid

Një gol i Almir Aganspahiç në kohën shtesë t�...

blog-grid

Shkëndija është gati për fillimin e sezonit t�...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën nisin sezonin e ri në eli...

blog-grid

Mesfushori kuqezi Kamer Qaka beson se Shkëndija m...

blog-grid

Komunikatë zyrtare

Klubi i Futbollit Shkëndija komunikon ndarjen me ...

blog-grid

Dy mesfushorët dhe sulmuesi boshnjak punojnë nda...

blog-grid

Shkëndija përballet me Arsimin e Çegranit në n...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Voska Sport në xh...