blog-grid

Mesfushori i ri Arbin Zejnullai gjatë një ushtrimi rutinë ka pësuar frakturë të kockës metatarsale të 5-të të shputës së majtë. 18 vjeçarit m...

blog-grid

Pas fazës së parë në Ohër, të enjten dhe të premten kuqezinjtë vazhdojnë stërvitjet në Tetovë, ndërsa të shtunën ekipi transferohet në Anta...

blog-grid

Ekipi të premten ka mbyllur përgatitjet në Tetovë dhe sot në mëngjes është nisur drejt Antalya-s ku do zhvillohet faza e dytë dhe kryesore e përg...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën u rikthyen në aksion me dy stërvitje në ditë, pasi të martën futbollistët kishin seancë relaksuese pas testit me Zurich-...

blog-grid

Pas 10-të ditëve punë në palestër si pasojë e lëndimit, Ardian Cuculi rikthehet në terren fillimisht me vrapime të lehta jashta grupit. Ai do të ...

blog-grid

Të nderuar dashamirë të futbollit, Gjatë ditës së djeshme pas shpalljes së vendimit të Komisionit për Gara pranë FFM-së në lidhje me rastin e p...

blog-grid

Qatip Osmani vlerëson se futbollistët e tij treguan lojë të sigurtë në fitoren 3:0 përballë Pobedës në Tetovë. Goli i hershëm i Radeskit hapi r...

blog-grid

Mesfushori i Shkëndijës, Ennur Totre është përfshirë sërish në listën e futbollistëve të ftuar nga seleksionuesi i përfaqësueses U21 të Maqed...

blog-grid

Një gol i Albin Ramadanit nga pika e bardhë në minutën e 75-të i jep tre pikët e rradhës skuadrës U18 tëShkëndijës. Ekipi i Berat Imerit regji...

blog-grid

Shpresat kuqezi zgjerojnë diferencën në krye të renditjes, pasi në kuadër të xhiros së 16-të mundën 3:1 Shkupin. Rasimi, Ramadani dhe Gafur reali...