blog-grid

KF Shkëndija është duke shkruar faqe të re të lavdishme të historisë së saj, pasi tanimë siguruam titullin e kampionit dhe jemi në finale të Kup...

blog-grid

Kuqezinjtë me titullin e kampionit të siguruar tre xhiro më parë të mërkurën vazhdojnë paraqitjet në kampionat me mendje te finalja e Kupës. Të ...

blog-grid

Sulmuesi i ri i Shkëndijës është ftuar për tu bashkuar me shpresat kuqezi për dy miqësoret me Bjellorusinë më 5 dhe 8 qershor në Elbasan. Shefit ...

blog-grid

Vitrinat e KF Shkëndija pasurohen edhe me një trofe pasi ekipi U17 i drejtuar nga Burhan Emrullai siguroi titullin e kampionit në kategorinë e vet. Shk...

blog-grid

Shkëndija sot në orën 18:00 përballet me NK Domzalen e Sllovenisë në ndeshjen e parë kontrolluese të kësaj faze përgatitore. Pas tre ditëve pun...

blog-grid

Shkëndija prej sot gjendet në Osuestry të Uellsit ku të martën nga ora 20:00 (koha lokale në Maqedoni) zhvillon ndeshjen e kthimit të xhiros së pa...

blog-grid

Shkëndija të martën në Oswestry të Uellsit kërkon konfirmimin e kalimit në raundin e dytë të eliminatoreve të Champions League, kur bart epërsi ...

blog-grid

Kuqezinjtë për herë të parë shohin veten në raundin e dytë eliminator të Champions League, pasi eliminuan 12-të herë kampionin e Uellsit, The New...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me kampionin e Moldavisë në raundin eliminatorë të Champions League. Të mërkurën në mbrëmje kuqezinjtë kanë mësuar...

blog-grid

Gledi Mici shprehet i entuziazmuar që bashkohet me Shkëndijën, ndërsa fton mbështetësit e klubit për përkrahje në drejtim të arritjes së objekti...