blog-grid

Fitorja 4:0 kundër Pobedës ka ngritur moralin e ekipit, ndërsa Stefan Vujçiç ka qenë në qendër të vëmendjes për faktin se shënoi golin e parë ...

blog-grid

Maqedonia U 21 për testin me Malin e Zi ka ftuar Ennur Totren, ndërsa në testin me Bullgarinë thiren Bejtullai, Murati dhe Radeski. Seleksionuesi i pë...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të shtunën në Shtip kërkojnë fitore kundër Bregallnicës, për të shkuar të qetë në pushimin dyjavor për shkak të nde...

blog-grid

“Kuqezinjtë” me shumë mungesa vazhdojnë seancat stërvitore, për shkak se një pjesë e futbollistëve kanë angazhime me përfaqësueset respektiv...

blog-grid

Shkëndija vazhdon përgatitjet për sfidën e xhiros së 24-t të dielën e ardhshme me Makedonija Gj.P. në Tetovë. “Kuqezinjtë” javën e kaluar pu...

blog-grid

Stafi teknik më në fund ka në shërbim futbollistët që kanë munguar për shkak të angazhimeve me ekipet përfaqësuese të Maqedonisë. Tani më të...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të dielën presin Makedonija Gj.P. në takimin e vlefshëm kampional nga i cili kërkohen tre pikë të reja në luftën për kr...

blog-grid

Besart Ibraimi realizoi dy gola në fitoren 5:1 kundër Makedonija Gj.P., duke arritur në kuotën e 50-të realizimeve në ndeshjet zyrtare në fanellën ...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të mërkurën në Shkup luajnë me Rabotniçkin në kërkim të tre pikëve të reja në luftën për titullin e kampionit. Për...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të dielën rikthehen të luajnë si vendas, kur në program është përballja me ekipin lokal, Renovën. Todorovski mungon shka...