MATCH PREVIEW | Armend Alimi flet për derbin e nesërm kundër Vardarit

No image

Të përgatitur maksimalisht në aspektin fizik dhe psikik, futbollistët e Shkëndijës nuk kanë nevojë për motiv shtesë para ndeshjes të së dielës me Vardarin. Mesfushori Alimi shpreson kësaj rradhe edhe fati sportiv të jetë me Shkëdijën, për të dalë me tre pikë që kanë vlerë të madhe për kampionatin.