blog-grid

Një gol i Faton Abazit në start të ndeshjes u k...

blog-grid

Agon Husejni i Shkëndijës do të jetë pjesë e ...

blog-grid

Nga dy gola në të dyja pjesë u mjaftuan ‘kuqe...

blog-grid

Besnik Shabani me katër gola të shënuar ndihmoi...

blog-grid

Shkëndija avanson në gjysmëfinale të Kupës s�...

Kadetët e Shkëndijës kanë mundur bindshëm 2:5...

Me tre gola të shënuar në pjesën e dytë, skua...

Shpend Asani dhe Agon Husejni kanë shënuar golat...

Ekipi B i Shkëndijës ka mbyllur me triumf gjysm�...

blog-grid

Shefit Shefiti ka shënuar golin e vetëm për Shk...