blog-grid

“Kuqezinjtë” të mërkurën në Shkup përballen me Vardarin në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Maqedonisë. Takimi luhet në “T...

blog-grid

Kapiteni Ferhan Hasani flet për kanalin zyrtar të klubit para takimit të parë të gjysmë finales së Kupës me Vardarin.

blog-grid

Shkëndija ka reaguar në mënyrë perfekte duke mundur 3:1 Vardarin në Shkup, për epërsi komode para ndeshjes së kthimit të gjysmëfinales në Tetov...

blog-grid

Trajneri i grupmoshave të Shkëndijës, Berat Imeri është vlerësuar “Trajneri më i mirë i vitit 2016” nga ana e Komunës së Tetovës. Su...

blog-grid

Skuadra “kuqezi” të dielën në Tetovë pret Shkupin në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 21 në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë...

blog-grid

Ekipi “kuqezi” pas të martës të lirë, të mërkurën është rikthyer në seancat stërvitore për tu përgatitur për sfidën e xhiros 22-të të ...

blog-grid

Dy ditët e fundit para përballjes me Pobedën stafi teknik ka në dispozicion gjithë futbollistët, pasi në skuadër janë kthyer Arbin Zejnullai dhe E...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kundër Pobedës kërkojnë tre pikë, për të vazhduar ndjekjen e pozitës së parë. Duke ditur se kundërshtari do të vijë ...

blog-grid

Me kërkesë të seleksionuesit të Maqedonisë, Komisioni për Gara pranë FFM-së ka vendosur që ndeshjet e xhiros së 23-të të LPFM-së të luhen dit...

blog-grid

Ferhan Hasani, Besart Ibraimi, Marjan Radeski dhe Egzon Bejtullai janë përfshirë në listën e seleksionuesit të Maqedonisë për sfidat me Lihtenshtej...