LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Duelin e xhiros së 30-të në Ligën e Parë të ...

blog-grid

Sulmuesi 21 vjeçar i Shkëndijës beson se kuqezi...

blog-grid

Mesjava sjell ndeshjet e xhiros së 30-të dhe kuq...

blog-grid

Kuqezinjtë përballen me AP Brera të mërkurën ...

blog-grid

Erald Çinari në fitoren 4:1 ndaj Gostivarit të ...

blog-grid

Tjetër fitore bindëse në Tetovë me kuqezinjtë...

blog-grid

Të dielën presim Gostivarin në Tetovë në kër...

blog-grid

Portieri i Shkëndijës fton veten dhe shokët e s...

blog-grid

Llogaritë se ku gabuam bëhen në fund. Tash na d...

blog-grid

Humbja 2:1 në transfertën me Tikveshin (xhiroja ...

blog-grid

Mbrojtësi shkupjan i Shkëndijës beson se kuqezi...

blog-grid

Kuqezinjtë janë para një transferte shumë të ...

blog-grid

Triumfi bindës 6:1 ndaj Sileksit në duelin e xhi...

blog-grid

Autori i golit të dytë të kuqezinjëve në fito...

blog-grid

Mesfushori prishtinas i kuqezinjëve ka folur për...