LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Ramadani e Krstevski do të luajnë me Maqedoninë...

blog-grid

Pas barazimit 1:1 me Vardari në Shkup në ndeshje...

blog-grid

Të shtunën luajmë si mysafir në Maxhari të Sh...

blog-grid

Xhiroja e 24-t Shkëndijën e sheh si mysafire të...

blog-grid

Barazimi 0:0 në ndeshjen me Voska Sport në Tetov...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballen me Voska Sporti...

blog-grid

Rrethi i tretë i garave në Ligën e Parë të fu...

blog-grid

Mbrojtësi i djathtë ka operuar tedinën e këmb�...

blog-grid

Shkëndija në 11-të xhirot e fundit do të luaj�...

blog-grid

Barazimi 0:0 në transfertën me AP Brera në Turn...

blog-grid

Shkëndija të mërkurën përballet me AP Brera-n...

blog-grid

E mërkura sjell xhiron e 22-të në LPFM dhe kuqe...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë kthehet të luajë pas 8 muajv...

blog-grid

Ekzaminimet e detajuara pritet të qartësojnë sh...

blog-grid

Kuqezinjtë i’u përgjigjën publikut të shumt�...