Caktohen terminet e ndeshjeve të raundit të parë të Conference League: Shkëndija vs FC Noah

No image

Tashmë edhe zyrtarisht janë caktuar terminet e dy ndeshjeve të raundit të parë eliminator të UEFA Conference League, ku ekipi ynë do të përballet me përfaqësuesin e Armenisë, FC Noah.

Ndeshja e parë:

Data: 11 Korrik 2024, e Enjte  

Ora: 20:00 (sipas kohës lokale)

Vendi: Abovyan (Armeni) – Stadiumi Vahagn Tumasyan  

Ndeshja e dytë:

Data: 18 Korrik 2024, e Enjte  

Ora: 20:00

Vendi: Shkup – Arena “Todor Proeski”

Ju ftojmë të na mbështesni në këto ndeshje të rëndësishme dhe të bëheni pjesë e këtij rrugëtimi në UEFA Conference League.

Forca Shkëndija!

subl

SHPËRNDAJE

MË TË REJAT