Falënderit Almir Aganspahiç !

No image

Sulmuesi boshnjak nuk është më pjesë e Shkëndijës. Të gjithë në klub e falënderojmë për kontributin në fanellën kuqezi. 

KF Shkëndija njofton ndëprerjen e bashkëpunimit me sulmuesin, Almir Aganspahiç. Pas një sezoni në klub, kryesia dhe lojtari kanë vendosur bashkarisht se në këtë moment ndarja është në interes të të dyja palëve. 

KF Shkëndija falënderon Almir Aganspahiçin për kontributin e dhënë gjatë kohës së kaluar me ekipin tonë, ndërsa i urojmë shëndet dhe suksese në vazhdim të karrierës së tij. 

subl

SHPËRNDAJE

MË TË REJAT