blog-grid

Spahiu dhe Memishi shënojnë golat për Shkëndijën U18 që fitoi me përmbysje 1:2 Shkupin në takimin e parë të gjysmëfinales së Kupës së Maqedon...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës janë një hap pranë kualifikimit në finale të Kupës, pasi sot në transfertë në gjysmëfinalen e parë mundën 2:1 Borecin e...

blog-grid

Paraqitje bindëse e djemve të Berat Imerit që mundin 5:0 Milanon e Kumanovës në xhiron e 19-të të Super Ligës së Kadetëve të Maqedonisë. Shkën...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë deklasuar 8:0 moshatarët e tyre të Milanos së Komanovës në një ndeshje të pabarabartë. Kumanovarët kishin udhëtuar ...

blog-grid

Një pjesë e dytë e shkëlqyeshme në të cilën u shënuan 5 gola i ka dhënë skuadrës U18 të Shkëndijës fitore 5:1 në transfertën me Makedonija ...

blog-grid

Shkëndija U19 fiton 1:3 në fushë të Makedonija Gj.P. dhe vazhdon sigurtë rrugën drejt titullit të kampionit. Rexhepi, Rasimi dhe Luma sjellin tre pi...

blog-grid

Duke filluar prej sot e deri më 22 prill skuadra U14 e Shkëndijës do të jetë pjesë e turneut ndërkombëtarë për grupmosha që zhvillohet në Makar...

blog-grid

Shkëndija kualifikohet në finale të Kupës me 4 prej gjithsej gjashtë kategorive të reja. Shpresat kuqezi ashtu si ekipi i parë janë lider të rendi...

blog-grid

Kuqezinjtë nisin grumbullimin e trofeve në këtë sezon të suksesshëm dhe historik në gjithë kategoritë pasi sot në Ohër ekipi i kadetëve fitoi K...

blog-grid

Kuqezinjtë mbyllin ditën me dy trofe në kuadër të Kupës së Maqedonisë, pasi në finalet e sotme në Ohër triumfit të paraditës së Shkëndijës ...