INTERVISTA | Erald Çinari flet për Shkëndija Channel

No image

Sulmuesi anësor i Shkëndijës doli i dëmtuar në ndeshjen e fundjavës ndaj Shkupit (fitore 2:0 në Çair), mirëpo pas dy ditëve pauzë ai është kthyer të punojë me intensitet maksimal në seancat stërvitore. Në një intervistë për Shkëndija Channel, shkodrani qetëson tifozët duke konfirmuar se do të jetë gati për ndeshjen me Strugën, derisa ka folur edhe për atmosferën në ekip, fitoret me Shkupin e Brerën, si dhe ndeshjet e mbetura deri në fund të kampionatit. 

• “Do të jem i gatshëm për fundjavën, nëse duhet edhe me një këmbë”
• “Ishim superiorë në Shkup, duartrokitjet e publikut flasin vetë”
• “Fitore si me Brerën s’kisha përjetuar, përmbysje e çmendur”
• “S’ka vend për eufori, dy ndeshjet e mbetura ti respektojmë maksimalisht”


Ndiqeni në vazhdim intervistën e plotë të Erald Çinarit:

subl

Share Now

Related Post