blog-grid

Ndeshja e fundit sezonale të mërkurën me Pelisterin mes tjerëve nxori në pah dy shpresa të mëdha të klubit, Ilas Çilafin dhe Riad Agushin. Të dy ...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës si kampione të Maqedonisë kanë fituar të drejtën të jenë pjesë e fazës së grupeve të Champions League për të rinjë, q...

blog-grid

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për dyshet rivale të dy raundeve të para të Ligës së Kampionëve Europian për të rinjë e njohur si...

blog-grid

Skuadra U 19 e Shkëndijës paralel me obligimet kampionale në Super Ligën e Maqedonisë për juniorë, është duke u përgatitur për pjesëmarrjen deb...

blog-grid

Gjenerata e kadetëve të Shkëndijës e drejtuar nga Berat Imeri ka barazuar 1:1 me moshatarët e tyre të Vardarit me gol të pranuar dy minuta para fund...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë shënuar fitore bindëse 4:2 përballë moshatarëve të tyre të Vardarit, duke marrë të vetmuar kryesimin e Super Ligës ...

blog-grid

Skuadra e shpresave të Shkëndijës me optimizëm pret sfidën e parë me FC Nitra nga Sllovakia të mërkurën në transfertë në kuadër të raundit t...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë pësuar disfatë minimale 1:0 në Sllovaki në duelin e parë të UEFA Youth League. Revanshi luhet më 17 tetor në Shkup. S...

blog-grid

Skuadrat e kadetëve të Shkëndijës dhe Renovës zhvilluan një përballje shumë interesante me shumë kthesa, 6-të gola të shënuar dhe fitore 4:2 t...

blog-grid

Dy gola të Enis Fazllagiqit dhe një realizim i Ensar Lumas i kanë dhënë skuadrës së shpresave të Shkëndijës fitoren 3:1 përballë Renovës.  Sh...