blog-grid

Presidenti Bexheti, Drejtori i Përgjithshëm për Sport, Ramadani dhe këshilltari i pronarit, Kurtishi kanë pritur në ambientet e klubit trajnerët e e...

blog-grid

Shpresat “kuqezi” nën udhëheqje të Jeton Beqirit sonte kanë udhëtuar drejt Ohrit, ku 7 ditët e rradhës do të zhvillojnë fazën kryesor...

blog-grid

Trajneri i grupmoshave të Shkëndijës, Berat Imeri është vlerësuar “Trajneri më i mirë i vitit 2016” nga ana e Komunës së Tetovës. Su...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës vazhdojnë me serinë e fitoreve bindëse, duke mundur kësaj rradhe 8:0 Metalurgun në kuadër të xhiros së 17-të të Super Lig...

blog-grid

Shkëndija mban llogari për talentët ë ri në shkollën e futbollit, duke seleksionuar 25 futbollistë prej gjeneratave U 19 deri U 16 në një grup “...

blog-grid

Juniorët, Agushi dhe Shefiti për fitore me Renovën Skuadra e shpresave të Shkëndijës e udhëhequr nga trajneri Jeton Beqiri ka shënuar fitoren e rra...

blog-grid

Gjenerata U 16 e Shkëndijës që drejtohet nga trajneri Taxhedin Kasami ka siguruar pjesëmarrje në finalen e Kupës së Maqedonisë. “Kuqezinjtë” n...

blog-grid

Të rinjtë “kuqezi” nën drejtimin e Jeton Beqirit marrin fitoren e rradhës, duke fituar bindshëm 5:2 Shkupin në Çair. Bajrami  shënoi dy herë,...

blog-grid

Prej 10 deri më 12 maj KF Shkëndija do të jetë nikoqire për organizimin e kampit të një prej shkollave më prestigjioze në botë për edukimin dhe ...

blog-grid

Tani më dy ditë nën organizim të KF Shkëndija në ambientet e UEJL-së dhe palestrave të mbyllura me bar sintetik në Tetovë është duke u zhvillua...