blog-grid

Pas tre ditë aktivitete të ngjeshura me kombinim të ligjeratave teorike dhe punës praktike në teren, sot është mbyllur kampi “Coerver Coaching”,...

blog-grid

Skuadra U 15 e Shkëndijës është shpallur kampione në gjeneratën e tyre në kuadër të Ligës së Fëmijëve në Rajonin e Pollogut. Puna serioze dhe...

blog-grid

Futbollistët e ekipit U 18 të Shkëndijës fitojnë 2:1 me përmbysje moshatarët e tyre të Vardarit. Pas epërsisë së kundërshtarit, Alban Rasimi me...

blog-grid

“Kuqezinjtë” fitojnë bindshëm 3:0 Vardarin në ndeshjen direkte për pozitën e parë në tabelën e juniorëve. Zejnullai zhbllokoi rezulta...

blog-grid

Klubi i futbollit Shkëndija tani më një periudhë është duke punuar me vëmendje të veçantë në kategoritë e reja, ku gravitojnë shumë talenta t...

blog-grid

Gjenerata e futbollistëve nën 18-vjeç të Shkëndijës kanë pësuar humbje 2:1 në takimin me Akademia Pandevin në Strumicë. Dy gola të shpejtë të...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës nën drejtimin e trajnerit Jeton Beqiri fitojnë titullin e kampionit në kategori të juniorëve. “Kuqezinjtë” fitojnë 3:0 n...

blog-grid

Shpresat “kuqezi” dalin kampionë në gjashtë kategori të Ligës së Fëmijëve, ndërsa dy gjenerata ndalen në vendin e dytë. Shkëndija len pas n...

blog-grid

Xhiroja e 22-të dhe e fundit ka sjellë fitore 3:0 për ekipin U 18 kundër Pelisterit. Alban Rasimi dy herë dhe një gol i Ardit Osmanit sollën fitore ...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës nën drejtimin e Jeton Beqirit kanë festuar titullin e kampionit në Super Ligën e Maqedonisë për juniorë. “Kuqezinjtë” m...