blog-grid

Totre, Demiri, Bejtullai dhe Radeski, bashkë me Muratin e huazuar te Shkupi çojnë në pesë numrin e futbollistëve ‘kuqezi’ të ftuar për ndeshjet...

blog-grid

Juniorët e Shkëndijës kanë shënuar fitore 3:1 përballë moshatarëve të tyre nga skuadra e Renovës. Shpresat e Shkëndijës kanë triumfuar me rezu...

blog-grid

Kadetët e Shkëndijës janë kthyer me tre pikë nga Shkupi, pasi në kuadër të xhiros së 14-të kanë mundur 0:1 Rabotniçkin. Takimi është vendosur...

blog-grid

Derbi i xhiros së 14-të në Super Ligën e Maqedonisë për të rinjë ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës është mbyllur me barazim pa gola. Takimi...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës kanë shënuar fitore bindëse 3:0 përballë Pobedës, duke deklasuar kundërshtarin pas vetëm 45 minutave të para të takimit. ...

blog-grid

Skuadra e kadetëve të Shkëndijës ka shënuar fitore 3:0 përballë Pobedës së Prilepit dhe në dy xhirot e fundit kanë nevojë për vetëm një pik...

blog-grid

Shefit Shefiti me tre gola ka shkëlqyer në fitoren e juniorëve të Shkëndijës 1:5 në transfertën me Euromilkun, në të cilën golin e gjetën edhe ...

blog-grid

Gjenerata e kadetëve të Shkëndijës ka siguruar titullin e kampionit shtetëror një javë para fundit të garave, pasi të dielën në Shkup mundi bind...

blog-grid

Ekipi U 19 i Shkëndijës ka mundur Shkupin me rezultat 2:1, duke mbyllur sezonin me fitore. Futbollistët e drejtuar nga trajneri Bekim Osmani mbyllën vi...

blog-grid

Skuadra e kadetëve të Shkëndijës ka festuar titullin e kampionit me fitore bindëse 5:1 kundër Shkupit, ndërsa pas ndeshjes ka pranuar trofeun për v...