LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

“Të gjithë jemi optimisë dhe të gatshëm pë...

blog-grid

Kuqezinjtë nga e hëna në Tetovë punojnë për ...

blog-grid

Shkëndija dhe Stojanovski ndahen me marrëveshje ...

blog-grid

Sulmuesi anësorë deri në verë do të luajë n�...

blog-grid

Shkëndija ka mbyllur përgatitjet në Turqi dhe t...

blog-grid

Kuqezinjtë përballë kampionëve të Letonisë t...

blog-grid

Ljupço Doriev mbetet jashta kombinimit edhe për ...

blog-grid

Shkëndija do të testojë formën përballë gjig...

blog-grid

Shkëndija vijon përgatitjet në Antalia të Turq...

blog-grid

Faza përgatitore e kuqezinjëve të martën ora 1...

blog-grid

Shkëndija ka mbyllur merkaton e janarit me angazh...

blog-grid

Me Ennur Totren në skuadër, kuqezinjtë realizua...

blog-grid

Pas dy viteve pauzë mesfushori Ennur Totre sëris...

blog-grid

KF Shkëndija përmes kësaj komunikate i drejtohe...

blog-grid

Skuadra të hënën e ndarë në dy tabore zhvillo...