LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Skuadra pretendon të rikthehet të fitojë, pas b...

blog-grid

Shkëndija është gati për sfidën me Vardarin n...

blog-grid

Epërsia 2:0 nga ndeshja e parë si mysafire Shkë...

blog-grid

Shkëndija rikthehet të luajë në stadiumin e qy...

blog-grid

Përfundon pushimi dy javor dhe rrikthehen garat n...

blog-grid

Sulmuesi i ri i Shkëndijës ka marrë ftesë për...

blog-grid

Shkëndija përballet të shtunën me Shkupin në ...

blog-grid

Mesfushori i Shkëndijës ka marrë ftesë për t�...

blog-grid

Shkëndija të dielën përballet me Metalurgun n�...

blog-grid

Ndeshja e ndërprerë ndërmjet Shkëndijës dhe M...

blog-grid

Përballja Shkëndija-Mlladost C.D. është ndërp...

blog-grid

Shkëndija të hënën në Çair të Shkupit përb...

blog-grid

Komisioni për Gara pranë FFM-së ka shtyrë për...

blog-grid

Shkëndija shkon në Turnovë në kërkim të fito...

blog-grid

Ashtu si që ishte paralajmëruar, të hënën në...