BULETINI INFORMATIV

blog-grid

Mbrojtësi i djathtë Mevlan Murati firmos kontrat...

blog-grid

Futbollistët ‘kuqezi’ sot kanë nisur zyrtari...

blog-grid

Shkëndija ka caktuar tre ndeshje kontrolluese pë...

blog-grid

 Shkëlqejnë futbollistët e Shkëndijës në fi...

blog-grid

Emocionet për triumfin e Shkëndijës në Kupën ...

blog-grid

Portieri legjendar ka qëndruar të martën në am...

blog-grid

Koordinatori i KF Shkëndija, Festim Ademi të hë...

blog-grid

Kapiteni i Shkëndijës, Buba Hasani nuk do të je...

blog-grid

Pas ndeshjes së fundit kampionale me Shkupin, sku...

blog-grid

Zonja e parë e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi...

blog-grid

Kapiteni i Shkëndijës, Ferhan Hasani ka marrë f...

blog-grid

Të nderuar simpatizues dhe ndjekës të KF Shkën...

blog-grid

Edhe pse drejtuesit e MK Tickets njoftuan se shitj...

blog-grid

Njoftohen tifozët tetovarë se biletat për ndesh...

blog-grid

Shkëndija kërkon trofeun e parë të Kupës në ...