LIVE | FK Mlada Boleslav vs KF Shkëndija

No image

Shkëndija sonte zhvillon ndeshje historike dhe ekipi duket i vendosur për të dhënë gjithçka në teren. Skuadra nuk do të jetë e vetmuar në Republikën Çeke pasi ‘Ballistët’ kanë udhëtuar për të mbështetur ekipin, mirëpo kënaqësia është e plotë kur jemi të gjithë të bashkuar, kështu që gjithë ata që nuk kanë mundur të jenë pranë skuadrës, ndeshjen e sontshme do të mund ta ndiqni në videon në vazhdim

Ndërkohë mbështetja nuk do të mungojë as nga Tetova, pasi me organizim të autoriteteve komunale ndeshja do të mund të ndiqet në mënyrë të ogranizuar në sheshin ‘Iliria’ në Tetovë.

E enjte, ora 19:00, Mllada Boleslav-Shkëndija në duelin e vlefshëm për një biletë në play-off të Liga Evropës.

 

 

Tags

Share Now

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.