Shkëndija dhe Komuna transmetojnë ndeshjen në qendër të Tetovës

No image

Shkëndija sonte zhvillon ndeshje të rëndësishme Evropiane ndërsa mbështetja nuk do të mungojë as nga Tetova, pasi me organizim të Shkëndijës dhe autoriteteve komunale ndeshja do të mund të ndiqet në mënyrë të ogranizuar në sheshin ‘Iliria’ në Tetovë. E enjte, ora 19:00, Mllada Boleslav-Shkëndija në duelin e vlefshëm për një biletë në play-off të Liga Evropës.

Tags

Share Now

About Author

Related Post

Leave us a reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.