BULETINI INFORMATIV

blog-grid

Finalja Rabotniçki-Shkëndija do të kushtojë 10...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ takimin me Sileksin do t...

blog-grid

Pranimi i futbollit kosovar në shtëpinë e futbo...

blog-grid

Një gabim i arbitrave i ka dhënë fitoren 1:0 Va...

blog-grid

Pas ngjarjeve në lojën e fundit mes Vardarit dhe...

blog-grid

Incidenti i djeshëm në tribunën e stadiumit ‘...

blog-grid

Goli i barazimit nga Armend Alimi në minutën e 3...

blog-grid

MPB dhe FFM edhe një herë vendosin kundër tifoz...

blog-grid

Shkëndija len pas suksesin e fundjavës me Renov...

blog-grid

Faqja zyrtare www.kfshkendija.com ka pësuar ndrys...

blog-grid

Përfundojnë vuajtjet dhe endjet për të luajtur...

blog-grid

Pas pauzës dy javore për shkak të ndeshjeve kon...

blog-grid

Shkëndija B ka shënuar fitore 1:0 përballë Sil...

blog-grid

20/05/2019 Lazim Destani uron kuqezinjtë për tit...

blog-grid

Meriton Korenica ka shënuar golin e vetëm të ta...