blog-grid

Futbollisti i ri i Shkëndijës do të jetë pjes�...

blog-grid

Pas Kupës pionerët e rinjë të Shkëndijës kan...

blog-grid

Shkëndija të premten do të ketë grumbullimin e...

blog-grid

Kuqezinjtë realizuan grumbullimin e parë, pas ç...

blog-grid

Kampion me Shkëndijën në vitin 2011 dhe fitues ...

blog-grid

Mesfushori nuk do të jetë më pjesë e kuqezinj�...

blog-grid

Me ide të qarta për atë që kërkohet nga ai dh...

blog-grid

Stafi i ri teknik u Shkëndijës në krye me Ardia...

blog-grid

Fundi i sezonit të kaluar solli skadimin e kontra...