Komunikatë zyrtare | Mustafa Mujezinoviç

No image

Mesfushori nuk do të jetë më pjesë e kuqezinjëve pasi klubi dhe lojtari kanë ndërprerë bashkëpunimin me konsesus. 

KF Shkëndija konfirmon mbylljen e bashkëpunimit me mesfushorin Mustafa Mujezinoviç. 30 vjeçari nga Bosnja e Hercehovina dhe klubi ndërpresin me konsesus kontratën dhe futbollisti del si agjent i lirë në merkaton e verës.

Me këtë rast, KF Shkëndija falemenderon Mujezinoviçin për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi, duke i uruar gjitha të mirat në të ardhmen. 

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME