LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija pret Neftçin me respekt maksimal, por ...

blog-grid

Barazimi 0:0 nga ndeshja e parë me Neftçin në B...

blog-grid

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti p...

blog-grid

Shkëndija ka përfunduar përgatitjet për ndeshj...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ i lënë Nefçit rolin e fav...

blog-grid

Armend Alimi dhe Besir Demiri vlerësojnë maksima...

blog-grid

  Skuadra ‘kuqezi’ në orët e para të mëng...

blog-grid

Suksesi historik i Shkëndijës me kualifikimin n...

blog-grid

Të ejnten në Krakov të Polonisë skuadra ‘kuq...

blog-grid

Kanë përfunduar përgatitjet e Shkëndijës për...

blog-grid

Shkëndija ka pësuar humbje 3:0 nga Lokomotiv Zag...

blog-grid

Futbollistët ‘kuqezi’ të mërkurën në orë...

blog-grid

Pasi mësuan emrin e rivalit në raundin e parë t...

blog-grid

Shkëndija barazon 1:1 përballë ekipit të Bunde...

blog-grid

Shkëndija vazhdon përgatitjet në Rogashka Sllat...