LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Fitorja 4:0 kundër Pobedës ka ngritur moralin e ...

blog-grid

Ferhan Hasani, Besart Ibraimi, Marjan Radeski dhe ...

blog-grid

Me kërkesë të seleksionuesit të Maqedonisë, K...

blog-grid

“Kuqezinjtë” kundër Pobedës kërkoj...

blog-grid

Dy ditët e fundit para përballjes me Pobedën st...

blog-grid

Ekipi “kuqezi” pas të martës të lirë, të ...

blog-grid

Skuadra “kuqezi” të dielën në Tetov...

blog-grid

Shkëndija ka reaguar në mënyrë perfekte duke m...

blog-grid

Kapiteni Ferhan Hasani flet për kanalin zyrtar t�...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të mërkurën në Shkup përbal...

blog-grid

Seleksionuesi i përfaqësueses U 19 të Maqedonis...

blog-grid

Kampionati për ca ditë do të lihet në plan të...

blog-grid

Humbja 3:1 me Vardarin ka lënë shije të hidhur ...

blog-grid

Të përgatitur maksimalisht në aspektin fizik dh...

blog-grid

“Kuqezinjtë” janë gati për sfidën ...