LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Vujçiç, Çelikoviç dhe Avdyli me marrëveshje t...

blog-grid

Zyrich, Dinamo Zagreb, Qabala dhe Olimpik Doneck d...

blog-grid

Osmani dhe Hasani janë mirënjohës për vlerësi...

blog-grid

Festa e tifozëve në festën e 25 vjetorit të �...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Vardarin në çere...

blog-grid

KF Shkëndija me darkë të përbashkët ka përcj...

blog-grid

Stafi teknik përnes kampit stërvitor një javor ...

blog-grid

Shkëndija mbyll me stil gjysmësezonin vjeshtor, ...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën nga ora 13:00 në Tetovë ...

blog-grid

Shkëndija vazhdon përgatitjet për sfidën e fun...

blog-grid

Shkëndija fiton Renovën me klas dhe shpallet kam...

blog-grid

Kuqezinjtë kërkojnë fitore të shtunën përbal...

blog-grid

Derbi lokal i xhiros së 17-të në Ligën e Parë...

blog-grid

Fitorja 4:0 të dielën përballë Skopjes në Tet...

blog-grid

Kuqezinjtë shfaqën tjetër performansë bindëse...