LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Mesfushori i Shkëndijës ka marrë ftesë për t...

blog-grid

Shkëndija të dielën përballet me Metalurgun n...

blog-grid

Ndeshja e ndërprerë ndërmjet Shkëndijës dhe M...

blog-grid

Përballja Shkëndija-Mlladost C.D. është ndërp...

blog-grid

Shkëndija të hënën në Çair të Shkupit përb...

blog-grid

Komisioni për Gara pranë FFM-së ka shtyrë për...

blog-grid

Shkëndija shkon në Turnovë në kërkim të fito...

blog-grid

Ashtu si që ishte paralajmëruar, të hënën në...

blog-grid

Prej 29.02.2016, tifozët e Shkëndijës do të ke...

blog-grid

Shkëndija të dielën përballet me Bregallnicën...

blog-grid

Na vjen keq që kjo po ndodh pikërisht në një p...

blog-grid

Shkëndija të dielën në Kërçovë përballet m...

blog-grid

Pas prezantimit të fanellave të reja që Shkënd...

blog-grid

Shkëndija sjell goditjen e rradhës në merkato, ...

blog-grid

Disa ditë para fillimit të gjysmëstinorit pranv...