LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Termini i ri i takimit Renova-Shkëndija do të me...

blog-grid

Të dielën Shkëndija do të jetë mysafire e Ren...

blog-grid

Meriton Korenica ka shënuar golin e vetëm të ta...

blog-grid

Radeski shënoi golin e dytë në barazimin 2:2 me...

blog-grid

Kirovski, Asani, Korenica dhe Zejnullai kanë shë...

blog-grid

Ekipi i parë ka vijuar seancat stërvitore pa rep...

blog-grid

Forma e mirë që kalon ka bërë që seleksionues...

blog-grid

Shkëndija pret Horizont Turnovën të dielën në...

blog-grid

Besir Demiri dhe Marjan Radeski, bashkë me Mevlan...

blog-grid

Çerekfinalja e Kupës së Maqedonisë do të për...

blog-grid

Xhiroja e 13-të në Ligën e Parë të futbollit ...

blog-grid

Liga e Parë e futbollit të Maqedonisë në mesja...

blog-grid

Pamjet filmike provojnë se në minutën e 17-të ...

blog-grid

Shkëndija përballet të dielën me Vardarin në ...

blog-grid

KF Shkëndija njofton se nuk do të ketë udhëtim...