blog-grid

Maksimov është grumbulluar me Maqedoninë U21, n...

blog-grid

“Realisht edhe kemi pushuar, por më pas kthimi ...

blog-grid

Të dielën rikthehet kampionati vendor pas pauzë...

blog-grid

Maksimov nga Maqedonia U21 dhe Nuhija, Jakupi e Me...

blog-grid

Pas dy javëve rikthehemi në kampionat kur të di...

blog-grid

Shkëndija rikthehet të luajë pas 18 ditëve në...

blog-grid

Barazim 1:1 me AP Brera-n solli xhiroja e 11-të n...

blog-grid

Të mërkurën Shkëndija do të nisë aventurën ...

blog-grid

Kuqezinjtë në Shkup përballen me Rabotniçkin n...

blog-grid

Shkëndija ndalet me barazim 1:1 nga Voska Sport n...