blog-grid

Humbja e parë në sezonin e ri ka sjellë jo pak ...

blog-grid

Portieri kuqezi vlerëson se pavarësisht humbjes ...

blog-grid

Sulmuesi anësorë është rikuperuar dhe pas gati...

blog-grid

Shkëndija të dielën kërkon të kthehet në rru...

blog-grid

Shkëndija ka fituar 1:0 Makedonija Gj.P. në duel...

blog-grid

Mbrojtësi 29 vjeçar në fitoren 1:0 ndaj Makedon...

blog-grid

Shkëndija do të luajë si mysafire me Rabotniçk...

blog-grid

Të dielën në fushë të Gostivarit kërkojmë s...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë vazhdon procesin e rikuperimit...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën përballen me Gostivarin n...