blog-grid

Junior në të parën dhe Todorovski e Alimi në të dytën shënuan golat në fitoren 3:0 përballë Rabotniçkit. Hasani ishte i pafat duke lëshuar disa...

blog-grid

Shkëndija fiton 1:3 transfertën me Sileksin në Kratovë. Hasani, Bojku dhe Wakili shënuan golat për fitoren e 26-të sezonale. Vazhdon seria e fitorev...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e 27-të sezonale pasi mundën Skopjen me shifrat 3:1. Radeski, Emini dhe Alimi shënuan golat për kuqezinjtë, ndërsa...

blog-grid

Kuqezinjtë fitojnë 0:3 duelin me Renovën për triumf të 28-të kampional, duke çuar ekipin në kuotën e 88-të pikëve. Dy gola të Ibraimit dhe një...

blog-grid

Në shoqërim të spektaklit në tribuna Shkëndija pranon trofeun e dytë të kampionit në LPFM. Sezoni mbyllet me fitore 4:0 përballë Pelisterit, për...

blog-grid

Barazim 2:2 në start të sezonit të ri kundër Vardarit në një takim ku fitorja na mohohet nga arbitrat që nuk japin penalti të pastërt në kohën s...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e parë në sezonin e ri të Ligës së Parë të futbollit të Maqedonisë pasi mundën 4:1 Bellasicën në takimin e x...

blog-grid

Shkëndija regjistron fitoren e dytë me rradhë në kampionat pasi mund 2:1 Shkupin në Çair në takimin e xhiros së katërt në Ligën e Parë të futb...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e tretë me rradhë në kampionat duke mundur me shifrat e larta 6:2 liderin e deri para kësaj xhiroje, Rabotniçkin. B...

blog-grid

Kuqezinjtë vazhdojnë serinë pozitive në Kratovë dhe LPFM, pasi fitojnë 2:1 duelin e xhiros së gjashtë me Sileksin. Në një ndeshje të kontrolluar...