blog-grid

Shkëndija del e mundur 3:2 nga transferta me Akademia Pandevin në Strumicë. Vendasit avansuan 2:0 me Baldovaliev dhe Markov, kuqezinjtë u rrikthyen te ...

blog-grid

Shkëndija fiton 0:2 Pobedën në Mogila të Prilepit në xhiron e 13-të të LPFM-së me çka nuk mbetet ekip i pamundur nga kuqezinjtë në kampionat. Ve...

blog-grid

Radeski dhe Hasani realizojnë për fitore 2:1 të Shkëndijës përballë Rabotniçkit, me miqtë që avansuan të parët me anë të Çinedu-s. Rabotniç...

blog-grid

Junior dhe Ibraimi realizojnë për fitore 0:2 të Shkëndijës në transfertën me Sileksin në Kratovë, në duelin e xhiros së 15-të në LPFM. Kuqezin...

blog-grid

Tre gola të Hasanit dhe realizimi i parë në kampionat nga Bejtullai i japin Shkëndijës fitoren e 13-të sezonale. Skopje mundet 4:0 për fitore të 4 ...

blog-grid

Shkëndijë spektakolare që mund me shifrat e larta 1:6 Renovën në festën e 25 vjetorit të “Ballistëve”. Ibraimi dhe Hasani me nga dy gol...

blog-grid

Ibraimi, Hasani dhe Zejnullai me nga një gol në pjesën e dytë sigurojnë fitore 3:0 përballë Pelisterit, duke mbyllur sezonin vjeshtor bindshëm në ...

blog-grid

Shkëndija nis gjysmësezonin pranveror me barazim 1:1 përballë Vardarit. Kuqezinjtë humbën shumë mundësi shënimi, deri sa avansoi kundërshtari 12-...

blog-grid

Kuqezinjtë menaxhojnë suksesshëm transfertën e xhiros së 20-të me Shkupin në Maxhari ku fitojnë 0:3 për trepikëshin e parë në vitin 2018 . Cucu...

blog-grid

Rruga drejt titullit pastrohet nëpër borë. Një gol i Hasanit në minutën e 79-të mjafton për fitore përballë Akademia Pandevit që sheh Shkëndij...