LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija sonte në Shkup përballet me Milanin n...

blog-grid

Futbollistët “kuqezi” sonte në stadi...

blog-grid

Trajneri Osmani dhe kapiteni Hasani në takimin me...

blog-grid

Me qëllim për të shmangur rëmujat e padëshiru...

blog-grid

Shkëndija të enjten në Shkup përballet me AC M...

blog-grid

Ju njoftojmë se për ndeshjen Shkëndija-Milani v...

blog-grid

Shkëndija koleksionon fitoren e dytë në kampion...

blog-grid

Dy futbollistët ofenzivë të Shkëndijës kanë ...

blog-grid

“Kuqezinjtë” të hënën në orën 17:00 për...

blog-grid

Informohen të gjithë gazetarët, fotografët dhe...

blog-grid

Shkaku i angazhimeve në UEFA Europa League me kë...

blog-grid

Paraqitja historike e Shkëndijës në stadiumin l...

blog-grid

Përballja e parë e play offit të UEFA Europa Le...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës kanë shkelur për he...

blog-grid

Milani është favorit, por Shkëndija në San Sir...