LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Pa eurfori për suksesin e fundit europian kuqezin...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i kuqezinjëve vlerëson me ...

blog-grid

Shkëndija kthehet të luajë në Europë kur të ...

blog-grid

Trajneri Gjoka dhe kapiteni Bejtullai flasin para ...

blog-grid

Komunikatë

KF Shkëndija ndjehet e thirur të reagojë përme...

blog-grid

Shefi i stafit teknik Ernest Gjoka flet pas transf...

blog-grid

Kuqezinjtë kthehen në aksion. Të shtunën në S...

blog-grid

Bejtullai e Sadriu kthehen nga angazhimet në për...

blog-grid

Kapiteni kuqezi i grumbulluar me përfaqësuesen e...

blog-grid

KF Shkëndija publikisht falemenderon Imerin për ...

blog-grid

Pas kompletimit të xhiros së katërt pason pauza...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me FC Botoșanin e Ru...

blog-grid

Pas suksesit në Europë, Shkëndija të hënën n...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i KF Shkëndija, Ernest Gjok...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë realizuar seancën stërvitore n...