blog-grid

Pas ngjarjeve në lojën e fundit mes Vardarit dhe Shkëndijës, z.Lazim Destani sot vizitoi kryesinë e klubit në selinë e KF Shkëndija në Tetovë pë...

blog-grid

Një gabim i arbitrave i ka dhënë fitoren 1:0 Vardarit kundër Shkëndijës në ndeshjen e xhiros së 29-të e vlefshme për titullin e kampionit në LPF...

blog-grid

Pranimi i futbollit kosovar në shtëpinë e futbollit evropian ka gëzuar tejmase të gjithë në taborin e Shkëndijës. Pronari z. Lazim Destani dhe KF ...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ takimin me Sileksin do ta luajnë të dielën në stadiumin e qytetit në Gostivar, pasi të njëjtën ditë në Tetovë luhet nd...

blog-grid

Finalja Rabotniçki-Shkëndija do të kushtojë 100 denarë, ndërsa FFM ka vendosur të hap vetëm tribunat Jugore dhe Veriore. Tifozët tetovar do të je...

blog-grid

Shkëndija kërkon trofeun e parë të Kupës në finalen e saj të tretë në këtë garë. Trajneri Akrapoviq dhe kapiteni Hasani kanë folur me optimiz...

blog-grid

Njoftohen tifozët tetovarë se biletat për ndeshjen finale të Kupës ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës do të mund të sigurohen te Fan Shopi i Sh...

blog-grid

Edhe pse drejtuesit e MK Tickets njoftuan se shitja e biletave në Tetovë përfundon të shtunën në mbrëmje, insistimi i drejtuesve të Shkëndijës ka...

blog-grid

Të nderuar simpatizues dhe ndjekës të KF Shkëndija. Ju njoftojmë se takimin e sontshëm final të Kupës së Maqedonisë, ndërmjet Rabotniçkit dhe S...

blog-grid

Kapiteni i Shkëndijës, Ferhan Hasani ka marrë ftesë për tu bashkuar me përfaqësuesen e Maqedonisë për miqësoret me Azerbejxhanin dhe Iranin, për...