blog-grid

Tjetër fitore bindëse në Tetovë me kuqezinjtë...

blog-grid

Erald Çinari në fitoren 4:1 ndaj Gostivarit të ...

blog-grid

Kuqezinjtë përballen me AP Brera të mërkurën ...

blog-grid

Mesjava sjell ndeshjet e xhiros së 30-të dhe kuq...

blog-grid

Sulmuesi 21 vjeçar i Shkëndijës beson se kuqezi...

blog-grid

Duelin e xhiros së 30-të në Ligën e Parë të ...

blog-grid

Almir Aganspahiç ishte njeriu vendimtar i triumfi...

blog-grid

Fitore për infarkt për kuqezinjtë që negativë...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë vendosur veten në pozitë shum�...

blog-grid

Kuqezinjtë të shtunën luajnë në transfertë m...