blog-grid

Kapiteni i Shkëndijës Ennur Totre ka folur për ...

blog-grid

Fitorja bindëse 4:1 me Bregallnicën ka lënë t�...

blog-grid

Ndeshja e të dielës me Bregallnicën mbetet e ve...

blog-grid

Dy ndeshje si mysafire dhe dy si vendase do të zh...

blog-grid

Sulmuesi 21 vjeçarë në fitoren 4:1 ndaj Bregall...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë beson se kuqezinjtë kanë pot...

blog-grid

Kuqezinjtë në transfertën në Shkup nisin serin...

blog-grid

Shkëndija u ndal me barazim 1:1 në transfertën ...

blog-grid

KOMUNIKATË |

KF Shkëndija shpreh pakënaqësinë e thellë pë...

blog-grid

Sulmuesi dhe mesfushori janë bashkuar me ekipin n...