blog-grid

KF Shkëndija sot me dy gjenerata (U17 dhe U19) ka...

blog-grid

KF Shkëndija ka vendosur të huazojë lojtarin e ...

blog-grid

Me stërvitjen e parë në Tetovë pas kthimit nga...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën në Shkup zhvillojnë duel...

blog-grid

Gjysmësezoni pranveror për Shkëndijën nis të ...

blog-grid

Ennur Totre me gol nga penaltia na sjell start me ...

blog-grid

Një gol i Totres nga penaltia (29’) ka mjaftuar...