LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Buba mposht Bufonin

Kapiteni ‘kuqezi’ ka shkëlqyer edhe një her�...

blog-grid

Shkëndija ka mundur minimalisht 1:0 Vëllazërimi...

blog-grid

Shkëndija të dielën në orën 14:30 përballet ...

blog-grid

Ndeshja e shtyrë e xhiros së tretë të LPFM-së...

blog-grid

Komisioni Diciplinorë i UEFA-së ka vendosur gjob...

blog-grid

Barazimi 1:1 në derbin lokal me Renovën ka lën�...

blog-grid

Fitorja 1:2 në fushë të Pelisterit ka vlerë t�...

blog-grid

Sulmuesi i ri Shefit Shefiti do të jetë pjesë e...

blog-grid

Shkëndija të dielën si mysafire përballet më ...

blog-grid

Seleksionuesi i përfaqësueses U 21 të Maqedonis...

blog-grid

Maqedonia do të presë Izraelin dhe Italinë me t...

blog-grid

Derbi lokal i xhiros së 8-të në LPMF ndërmjet ...

blog-grid

Shkëndija ka rëmbyer fitoren e 5-të me rradhë ...

blog-grid

Portieri Marko Jovanovski është rikuperuar plot�...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë i Shkëndijës, Gonzalo Menend...